Kurumsal

Günümüz araçlarının hayatımızda çok önemli yeri oldu. Bu sepeble ehliyet sahibi olmakta bizler için bir o kadar önemli hale geldi. Ancak araç kullanımı arttıkça trafik kazaları da bir o kadar artmakta ve hayatımızda yer almakta. Bu yüzden sadece ehliyet sahibi olmak araç kullanmamız için yeterli değildir. Araç kullanımının ve trafik kurallarının eğitimini iyi bir şekilde almakta bir o kadar önemlidir. Bu yüzden sizlere en iyi şekilde direksiyon eğitimi vermek ve en iyi şekilde trafik kurallarını, araç motor bilgisini, ilk yardımı anlatmak bizim hedefimizdir.

Misyonumuz

Ehliyet almak isteyen adaylarımıza en iyi şekilde eğitim verip, onları tam anlamda trafikte aktif araç kullanabilecek şekilde hazırlamak. Eğitim standartlarımızı avrupa seviyesine çıkartabilmek ve daha da geliştirmek.

Vizyonumuz

Türkiye de trafik kurallarına verilen önemi bir adım öne taşımak ve bu anlamda örnek bir işleten olmak.Bildiğiniz gibi trafik kazaları ve trafik kazalarının sebep olduğu can kaybı ülkemizde oldukça artmış durumda ve bunun engellenmesi için alınan önlemler çok zayıf kalmıştır. Trafik kazalarının daha az yaşanması ve trafikte kişilerin daha bilinçli davranıp daha güvenli sürüş yapması için kişinin bu işe başlanmadan önce alıcak olduğu eğitim çok önemlidir.Bu konuda eğitim sistemimizi geliştirmek ve bu konuda örnek bir şirket haline gelmek bizim vizyonumuz olmuştur...